RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany też w przypadku wielu odmiennych problemów ginekologicznych – szczegóły planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wrocław

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować wszystkie problemy, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Comments are closed.

firany gotowe

Pomysłów i natchnień do stworzenia interesującej aranżacji w oknie jesteśmy ...