RSS not configured

Facebook
RSS

W jaki sposób działa hurtownia zaopatrzenia medycznego

Komentowanie nie jest możliwe
lis - 15 - 2017
admin

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich gabinetów, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, które wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne materiały dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Zobacz
Zaopatrzenie medyczne sklep

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są też firmy polskie, producenci takich marek np. Poldent czy Tzmo.
Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Comments are closed.

firany gotowe

Pomysłów i natchnień do stworzenia interesującej aranżacji w oknie jesteśmy ...